Technotrack GeoBIM leveranciers

GeoBIM Technotracks

28 januari 2021 | GEOBIM – technologie verkenning | Leveranciers aan het woord

Organisatie GeoBIMexperts gefaciliteerd door Ruimteschepper. Registratie van de ZOOM online sessie, 90 deelnemers.

GIS, BIM en Digital Twin technologieën worden steeds vaker in één adem genoemd. Integratie van Geo en BIM levert veel voordelen op als je de passende aanpak en tooling kiest. Bekende en minder bekende leveranciers bieden applicaties en platformen voor deze snel groeiende markt. Denk daarbij aan wereldwijd bekende partijen als Autodesk, Bentley, Esri, Hexagon, SuperMap en Trimble, en meer lokaal aan bijvoorbeeld Future Insight, Argaleo, Imagem, Geodan en Tygron.

GeoBIMexperts organiseert in samenwerking met Ruimteschepper een aantal TechnoTracks waarin verschillende leveranciers hun technieken en oplossingen voor het GeoBIM werkveld met ons delen. Aan bod komen de vaak innovatieve tools, toepassingen en lessons learned.

Op 28 januari presenteerden zich Supermap, Trimble (Construsoft) en Imagem (Hexagon).
We zien voorbeelden van de toepassing van GeoBIM met SuperMap bij het ontwerp van het Enka terrein in Ede, beheren en bouwen op Schiphol; Trimble Connect gaat vooral over organsiatie en gebruik van BIM data; en Hexagon - Imagem over het werken en analyseren van 3-D modellen zoals bij de gemeente Almere. Tenslotte is een een nabeschouwing 'ter plekke' van drie commentatoren.

Header

Kies voor de volgende presentaties door op het agendablok van je keuze te klikken:

Supermap-2

Construsoft

Imagem-3

Discussie-2

Header image courtesy Imagem/Hexagon/Almere

De presentaties zijn tot stand gekomen als onderdeel van de Kenniskring van Ruimteschepper.

Wil je een persoonlijke toelichting op de onderwerpen van deze dag - druk dan op de onderstaande knop:

Vertel mij meer over GeoBIM leveranciers